Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole


   AKTUALNOŚCI - INFORMACJE      Strefa rodzica      Wprowadzenie
 
 
 
 
 

 
 


Dla rodzicówSzanowni Państwo!

Bycie rodzicem w dzisiejszym świecie jest nie lada wyzwaniem. Chcemy, by nasze dzieci stały się w przyszłości szczęśliwymi ludźmi, umiejącymi okazywać uczucia, nawiązującymi dobre relacje w swoich środowiskach, wykształconymi, spełnionymi zawodowo, potrafiącymi dokonywać mądrych wyborów….

Lista marzeń jest długa. Ich realizacja w dużej mierze zależna od tego, czy odnajdziemy w sobie jako rodzice odpowiednio dużo pokładów cierpliwości, czy odkryjemy mądre odpowiedzi na trudne pytania i wreszcie, czy wystarczy nam wytrwałości, by wcielać w życie dobry plan dzień po dniu, tworząc świat naszego dziecka.

Aby wesprzeć Państwa w tej niełatwej drodze Odpowiedzialnego Rodzica będziemy podejmować różne działania, a wśród nich:

Prezentować artykuły cenionych specjalistów dotyczące etapów rozwoju dziecka w wieku szkolnym, problemów wychowawczych i sposobów radzenia sobie z nimi.

Organizować wykłady i warsztaty umiejętności wychowawczych, prowadzone przez doświadczonych praktyków.

Informować na bieżąco o tym, co dzieje się w środowisku lokalnym i stołecznym w kierunku wsparcia rodziców w pracy wychowawczej.

Umożliwiać częste konsultacje z psychologiem szkolnym, który pomoże Państwu znaleźć właściwe rozwiązanie pojawiających się trudności w funkcjonowaniu dziecka.

Mamy nadzieję, że Szkoła Novum wraz z ludźmi ją tworzącymi, stanie się dla Państwa miejscem prawdziwie pomocnym, przyjaznym i otwartym na Państwa potrzeby Jesteśmy głęboko przekonani, że razem jesteśmy w stanie stawić czoła wyzwaniom, które niesie ze sobą dobre wychowanie Małego Człowieka.

Życzymy wielu sukcesów i satysfakcji
 w Państwa codziennej pracy wychowawczej,
Zespół Novum