Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole


   AKTUALNOŚCI - INFORMACJE      Rok 2016      Czerwiec 2016
 
 
 
 
 

 
 

Galeria zdjęć 

CZERWIEC 2016 r.


KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Dobiega końca rok szkolny.
Wszyscy mamy za sobą dziesięć miesięcy wytężonej pracy. Dzisiaj wiecie o wiele więcej niż we wrześniu. Jesteście też bardziej dorośli, co widzimy po Waszym zachowaniu. Każdego dnia pokazywaliście, że potraficie sprostać coraz większym wymaganiom, które stawia przed Wami zarówno przedszkole, szkoła, jak i czekająca Was przyszłość. Zdobytych stopni i odniesionych sukcesów – gratulujemy.
Szkoła i Przedszkole to nie tylko budynek czy instytucja. NOVUM to przede wszystkim ludzie, którzy w odpowiedzialny i twórczy sposób ze sobą współpracują dla realizacji najważniejszych celów. A celem szkoły i przedszkola jest nauka i wychowanie. Ani jedno, ani drugie nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc i życzliwość rodziców. Dzięki temu, że rodzice rozumieją, czemu służy to, co się w NOVUM dzieje, dzięki słowom zachęty wobec własnych dzieci, a czasami i zwykłemu rodzicielskiemu dopilnowaniu, możemy mówić o sukcesie naszych wychowanków. Bez pomocy rodziców nie udałoby się nam zorganizować wielu szkolnych przedsięwzięć m.in. wycieczek, Special Days, Festynu i innych ciekawych wydarzeń. Za stawianie wymagań, za słowa otuchy, gdy ciężko, za pomoc wszystkim rodzicom – dziękujemy.
Życzymy Wam w wakacje gorącego słońca, ale bez poparzeń, zimnej wody, ale bez utonięć, odespania wszystkich zaległości, ale nie siedzenia przed telewizorem. Namawiamy, abyście sami szukali sposobów do aktywności – i tej ruchowej, dla zdrowia i kondycji, i tej społecznej, dzięki której będziecie zdobywać nowych przyjaciół. Wszystkim – nauczycielom, rodzicom i uczniom – życzymy udanych wakacji.
Hanna Kaczmarek, Beata SkopekFESTYN RODZINNY
W sobotę na festynie rodzinnym bawiliśmy się wspólnie z rodzicami. Było super. 
Rodzice bawili się równie dobrze jak my. Zobaczcie sami.

KOLEJNE WYRÓŻNIENIE
W związku z udziałem w konkursie "ZMYSŁY" organizowanego przez Szkołę Aktywności Twórczej w Zielonce chcielibyśmy z ogromną radością poinformować, że prace naszych dzieci zostały wyróżnione .
Wyróżnienie otrzymali:
Błażej Bajkowski
Maja Lipka
Dawid Maj
Lena Sitek.
Niezmiernie się cieszymy i gratulujemy zarówno dzieciom, jak i Pani Magdalenie Decyk.

 

 

 

 

 

 


KLASA 1
Pracujemy codziennie, uczymy się, bawimy, rozmawiamy po angielsku. Działamy w większych i mniejszych grupach a wykonane WSPÓLNIE prace są zawsze PIĘKNE.


 
ZAWODY NA BASENIE i ZWYCIĘSTWO
Jako przedstawiciele naszej Szkoły, braliśmy udział w zawodach pływackich. Byliśmy skupieni, zaangażowani i dzielni. Dlatego odnieśliśmy sukces. Zobaczcie sami :-)

P.S. Gratulujemy Naszym dzielnym pływakom i życzymy dalszych sukcesów.

WARSZTATY
Czy lubimy eksperymenty??? Oczywiście że TAK. Obserwujemy, przewidujemy, wykonujemy doświadczenia i na koniec wyciągamy wnioski. To była fascynująca lekcja.


ZERÓWKA
Uwielbiamy prace plastyczne. Dlatego dzisiaj wykonaliśmy łąkę bocianów".
MOTYLKI
Lato, lato, lato czeka. Razem z latem czeka rzeka...
Zbliża się do nas lato, a ono kojarzy się nam z motylkami 

 
 
 
      

SZKOŁA-NOVUM Sp. z o.o.  Spółka wpisana do rejestru KRS pod numerem KRS: 0000586964 przez XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 1251636842,   Regon: 363024640,   kapitał zakładowy 5.000,00 zł  

Telefon:   500-488-719   lub   22/760-22-92;       e-mail: sekretariat-novum@wp.pl