Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole


   AKTUALNOŚCI - INFORMACJE      Rok 2017      czerwiec 2017
 
 
 
 
 

 
 

CZERWIEC  2017 r.


Wszystkie zdjęcia zamieszczone zostały na stronie FaceBook. Zapraszamy.PIKNIK RODZINNY 

W piękną, czerwcową sobotę w naszej szkole i przedszkolu zapanowała atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się już kolejny Festyn Rodzinny. Bogaty program festynu, oraz wspomnienie ubiegłorocznej imprezy sprawiło, że boisko szkolne wypełniło się rodzicami z dziećmi.

Tegoroczny program festynu obfitował w wiele niespodzianek i każdy mógł znaleźć dla siebie coś atrakcyjnego. 


 


Zakończenie Roku 2016/2017 w Szkole i Przedszkolu NOVUM 

Drodzy Uczniowie i Drogie Dzieci, przed Wami upragnione wakacje. Udajecie się na nie w poczuciu dobrze wypełnionego obowiązku. Życzę, aby czas wakacji był okazją do należnego Wam odpoczynku i oderwania się od obowiązków szkolnych. Życzę również, aby czas wakacyjnej radości, był dla Was czasem wytchnienia i okazją do przeżycia wspaniałych przygód. 
Obyście na kolejny rok szkolny wrócili z zapasem sił, gotowi do podjęcia nowych wyzwań i zadań, realizacji marzeń i planów! 
**************************************************************************************
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie przy organizacji wycieczek, spotkań z ciekawymi ludźmi, imprez wewnętrznych i innych przedsięwzięć edukacyjnych.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Jarosława Bąk (Taty Łucji i Wojtka) za wykonanie i opracowanie graficzne wszystkich zdjęć z Zakończenia Roku oraz Pana Adama Fitas (Taty Leona) za wsparcie przy nagłośnieniu. Dziękujemy 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
 

 
 
 
      

SZKOŁA-NOVUM Sp. z o.o.  Spółka wpisana do rejestru KRS pod numerem KRS: 0000586964 przez XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 1251636842,   Regon: 363024640,   kapitał zakładowy 5.000,00 zł  

Telefon:   500-488-719   lub   22/760-22-92;       e-mail: sekretariat-novum@wp.pl